PAVASARA DETOX PROGRAMMA!

Piesaki rezervāciju:

No 29. aprīļa līdz 1.maijam VILLA SANTA ir iespēja izmēģināt speciāli jums izstrādātu attīrīšanās programmu, kas iedos uzmundrinošu startu jūsu ķermenim. Tajā ietilpst veselīga uztura programma, SPA speciālistes Aijas Jermacānes konsultācijas par komplementāro (pašatveseļošanās) terapiju, Sporta pedagoģijas akadēmijas docentes un treneres Ineses Ļubinskas vadītas individuālas treniņa nodarbības, 3 SPA procedūru kurss mūsu SPA zonā. Lieliskā interjerā (nakšņošana divvietīgos numuriņos, iespējama arī individuāla nakšņošana) noskaņojot savu ķermeni jaunam pavasarim! Varēsiet izstaigāt Cīrulīšu dabas takas un veltīt uzmanību sev, visdārgākajai.

DETOX programmas cena 450€.
Vietu skaits ierobežots!
Sīkāku infromāciju saņemsiet pa tālruni +371 64177177 vai rakstot mums e-pastu uz  .

Mēs ticam atziņai, kas ir vairāku antīko dziedniecības sistēmu pamatā - slimības rodas, ja organismā ir izjaukts līdzsvars dzīvības enerģijas plūsmā. Atjaunojot fizisko, intelektuālo un garīgo harmoniju, organisms pats spēj sevi atveseļot.

Detox programmas mērķis ir attīrīt organismu no sārņiem, samazināt svaru, uzlabot ķermeņa aprises un mazināt celulītu, atjaunot enerģiju, uzlabot fizioloģiskos procesus. Ideāli piemērota gavēņa laikam. Programmā ietilpst klientam individuāli piemērotas attīrošas diētas sastādīšana. Lai sasniegtu mērķi, piemēram, uzlabotu veselību, attīrītu ķermeni, mazinātu saspringumu, atrisinātu miega traucējumus, uzlabotu ķermeņa aprises u.c., lietderīgāk ir izvēlēties procedūru programmu.

Organisma attīrīšana nepieciešama, lai attīrītos no toksīniem un piesārņojuma, medikamentiem, pēc slimošanas, pēc lielām fiziskām un emocionālām pārslodzēm.

Kas ir toksīni

Tie ir galvenie negatīvie “būvnieki”, kas ietekmē šūnu veidošanos. Toksīns pamatā ir jebkura viela, kas rada kairinošu un kaitīgu iedarbību mūsu organismam, apdraudot mūsu veselību un izjaucot mūsu bioķīmiskās un orgānu funkcijas. Tāpēc ir svarīgi apzināt savu organismu un jau laikus parūpēties, lai toksīnu daudzums nesasniedz maksimālo iedarbību. Tam palīdz organisma attīrīšana gan iknedēļas, gan kursu veidā. Un Detox programma tieši tam ir radīta.

  • Veselīga uztura programma - organismu attīroša mazkaloriju diētiska terapija(svaigi spiestas sulas, veselīga uztura ēdienreizes smūtiji, zāļu tējas) mūsu šefpavāra Jura Sapožņikova-Pētersona izstrādāta ēdienkarte.

  • Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas docentes un treneres Ineses Ļubinskas konsultācija un sporta nodarbība - slodzes tolerances,  ķermeņa apjoma noteikšana, individuālu vingrojumu piemērošana, iespējams arī nūjošanas nodarbība.

  • Veselīga dzīvesveida konsultācija ar spa speciālistu, spa skolas pasniedzēju, psiholoģi Aiju Jermacāni, par veselīga uztura pamatprincipiem, iepazīstināšana ar komplementāro terapiju, kā par savu ķermeni un savu labsajūtu rūpēties pašām mājās.

  • Konsultācija ar fizioterapeiti Laimu Cercinu.

Ķermeņa procedūras:

Aromātiskā pirts-60 min - 3 reizes kursa laikā

1.procedūra - masāža (klasiskā vai organisma attīrošā) 60 min;

2 procedūra - aļģu ietīšana, kamēr ietīts masējam seju, galvu, pēdas 60 min;

  1. procedūra-masāža (medus vai organisma attīrošā ar GMT produktiem) 75 min.

KOMPLEMENTĀRĀ TERAPIJA

Saskaņā ar Komplementārās medicīnas institūta (Lielbritānija) un Nacionālā komplementārās un alternatīvās medicīnas centra (ASV) nostādnēm, ar jēdzienu komplementārā terapija/palīdzība jāsaprot dažāda veida papildus terapijas, kas nav saistītas ar medikamentu izmantošanu un ķirurģisku iejaukšanos.

Komplementārās iedarbības pamatā ir efektīva pacienta iekšējo organisma rezervju un iespēju koncentrācija, mobilizācija un līdzsvarošana, kas nevar tikt iedarbināta un izmantota ar tradicionālām ārstēšanas metodēm. Komplementārais jeb papildinošais efekts tiek sasniegts, izmantojot organisma iekšējos resursus un iespējas, ko aktivizē caur speciālām tehnoloģijām, tehnikām, praksēm, kā arī izmantojot naturālās substances, produktus vai līdzekļus, kas izmaina sistēmas gars-apziņa-ķermenis savstarpējo mijiedarbības raksturu. 

Jēdziens „komplementārs” cēlies no latīņu complementum – papildinājums, t.i., papildinājums kaut kam nozīmīgākam,  svarīgākam.
Komplementārās un alternatīvās medicīnas (KAM) pamatprincipi:

  1. Profilakse.

  2. Dabiska pašatveseļošanās. Ķermenis spēj patstāvīgi atveseļoties. Ārstēšanas mērķis – atveseļošanās procesa veicināšana.

  3. Aktīvā informēšana. KAM speciālistu uzdevums ir iemācīt un vadīt atveseļošanās procesu, un tad cilvēks pats sevi izārstē.

  4. Holistiskā pieeja. Cilvēks tiek uztverts kā fizisko, emocionālo, sociālo un garīgo vajadzību kopums.