SPA

Piesaki rezervāciju:

Veroties iedvesmojošā skatā uz meža nogāzi, mūsu spa zona harmonizēs ne tikai ķermeni, bet arī dvēseli. Labsajūtai piedāvājam tvaika pirti, saunu un masāžu. 

VILLA SANTA SPA piedāvājums

  • Ķermeņa masāža ar citronzāles un greipfrūta eļļu

Maigi atslābinoša un atsvaidzinoša masāža, kas aizkavē novecošanās procesus, pasargā ādu no mitruma zaudēšanas, palīdz saglabāt un atjaunot tās elastību. Sastāvā 12 dabisku eļļu maisījums.

1h - 60 €

1,5h - 79 €

  • Ķermeņa masāža ar kanēļa un ingvera eļļu

Masāža uzlabo mikrocirkulāciju, aktivizē tauku šūnu vielmaiņu, lieliski mazinot lokālus tauku uzkrājumus. Pretiekaisuma, pretsāpju un sildoša iedarbība.

1h - 60 €

1,5h - 79 €

  • Ķermeņa masāža ar mandarīna eļļu

Masāža veicina vielmaiņu, palīdz attīrīt organismu, paaugstina tonusu un možumu. Vairo enerģiju un veselību.

1h - 60 €

1,5h - 79 €

  • Ķermeņa masāža ar piparmētru eļļu

Masāža atsvaidzina ādu, novērš tūsku, uzlabo asinsvadu sieniņu tonusu, iedarbojas relaksējoši un paaugstina organisma aizsardzības spējas. Mazina galvassāpes. Novērš nogurumu un stresu ķermenī, kā arī smaguma sajūtu kājās.

1h - 60 €

1,5h - 79 €

  • Nomierinoša masāža topošajām māmiņām ar vīnogu kauliņu eļļu

Vīnogu kauliņu eļļa ir vitamīniem bagāta organiska eļļa, satur ω 3-6-9 taukskābes, sastāvā esošie polifenoli palēnina ādas novecošanos, veicina kolagēna sintēzi, atjauno ādas šūnas.

1h - 60 €

  • VILLA SANTA SPA rituāls. Ķermeņa pīlings un visa ķermeņa masāža

Rozā sāls ķermeņa skrubis satur organismam tik nepieciešamās minerālvielas - kāliju, kalciju un magniju. Tas satur mazāk nātrija, tāpēc tas ir ādai draudzīgāks, tā netiek atūdeņota. Masāža veicina vielmaiņu, palīdz attīrīt organismu, atslābina, vairo enerģiju un veselību.

2h - 120 €

Mēs strādājām ar latviešu profesionālās kosmētikas zīmola GMT produktiem, kuriem raksturīga augsta efektivitāte dažādu problēmu risināšanai. GMT produkcija tiek ierindota starp kosmētikas un jau farmācijas nozarēm. Tā atraisa cilvēka ķermeņa individuālo enerģiju katrā šūnā.