Restorāns

Piesaki rezervāciju:

Restorāns sešdesmit viesu uzņemšanai ar plašu terasi līdzās koku galotnēm atrodas galvenajā ēkā VILLA SANTA. 

Restorāna darba laiks
P.-C. 17-21*
P.-Se. 13-22
Sv. 13-17

Restorāna darba laiks brokastu rezervācijām
Se. 9-11*
Sv. 9-11*

* Brīdinām, ka šajos laikos būtu īpaši svarīgi veikt rezervāciju.

Par brokastu pasniegšanu numurā tiek ieturēta servisa maksa 5 EUR apmērā 1 personai, par vakariņām numurā - 30% servisa maksa. Vakariņu rezervāciju lūdzam veikt savlaicīgi, ne vēlāk kā līdz plkst. 19.30.

Interjers

Restorāna interjeru rotā izcilās latviešu mūsdienu mākslinieces IEVAS ILTNERES gleznu reprodukcijas. Atsauci uz buržuāzijas šarmu rada TONE ikoniskie Vīnes bistro krēsli. Savukārt nostalģiskas atmiņas rada viesnīcas RĪGA (tagadējais Kempinski) izpārdošanā nopirktās griestu lampas. Restorānā ir arī lounge zona vīna un kafijas baudīšanai.

Ēdiens un dzērieni

Restorāna ēdienkarti izveidojis šefpavārs Egils Grīnfelds -tajā apvienotas starptautiskas garšas, liekot uzsvaru uz Āzijas virtuvi, taču vienlaikus saglabājot uzticību Latvijas kulinārijas pamatvērtībām. Bestsellers – Peldošās salas! Ēdiens tiek servēts izcilā portugāļu zīmola VISTA ALEGRE (1824) traukos, ko rūpnīcā izvēlējusies pati īpašniece. Vīna karti izveidojis otrs viesnīcas īpašnieks Ivars Zariņš.
Vēlās brokastis

Vēlās brokastis

Brokastu mīļotājiem piedāvājam brīvdienu rītos baudīt Villa Santa brokastu bufeti. Mūsu brokastis ir viesu iecienītas un priecājamies, ka bieži saņemam ziņas, ka tās būtu viens no iemesliem, lai pie mums atgrieztos.

Sestdienās un svētdienās plkst. 9:00-11:00 gaidīsim ciemos, lai laiski un gardi iesāktu dienu.
Cena: 20 EUR personai

Aicinām pirms ierašanās veikt rezervāciju zvanot 64177177 vai rakstot .

Gaidīsim ciemos!