Dizains

Piesaki rezervāciju:

Viesnīcas arhitektūrā un interjerā pagātnes šarms koķetē ar mūsdienīgu dizaina valodu un mākslu.

Pagātnes šarms

Pagātnes šarms

Respektējot villu kādreizējo lomu – vasarnīcas funkciju – un sākotnējo veidolu, fasādes apdarē izmantots koka dēlīšu apšuvums. Kokgrebumu fragmenti rekonstrukcijas gaitā maksimāli pietuvināti paraugam no senām fotogrāfijām un saglabātajiem elementiem.
Mūsdienu aura

Mūsdienu aura

Numuros radīta gaiša un viegla noskaņa, kas raisa asociācijas ar vasaras brīvdienām, bērnību un tās bezrūpību, ar atgriešanos kādā skaistā, romantiskā pagātnē. Vairākos apartamentos rotājas fotogrāfijas no žurnāla SANTA arhīva. Precīzi citāti un lieliskas personības.
Māksla

Māksla

Viesnīcas īpašā atpazīstamības zīme ir latviešu mākslas ikonas gleznotājas Ievas Iltneres darbi, kas rotā restorāna telpu, bet oriģināldarbs, kas gleznots speciāli viesnīcas interjeram, – viesu uzņemšanas zonu. Šī draudzība un sadarbība aizsākās pirms vairākiem gadiem, kad žurnāliste Santa Anča satikās intervijā ar gleznotāju Ievu Iltneri.
Unikāla arhitektūra

Unikāla arhitektūra

TILTA MĀJA – unikāls arhitektūras paraugs – ir viesību zāle ar īpašu akustiku uz tilta pāri gravai un ūdenstilpnei. Kādreizējā gājēju tilta funkcija ir saglabāta – pa to joprojām var šķērsot dīķi.